Mūsų elektroninėje prekybos sistemoje yra galimi tokie atsiskaitymai už norimas įsigyti prekes:

Išankstinis atsiskaitymas bankiniu pavedimu elektroninėje parduotuvėje. T.y. Jūs išsirenkate prekes, suformuojate užsakymą, einate į apmokėjimą ir pasirenkate apmokėjimą bankiniu pavedimu. Į e. paštą gaunate iššankstinę sąskaitą apmokėjimui ir pagal ją padarote mums pavedimą, nurodydami, jog mokate už užsakymą Nr ……….; Mes išsiunčiame prekes kaip tik bankas patvirtina jog apmokėjimas yra gautas. Apmokjėjimo laukiame 4 darbo dienas. Po šio termino, nesulaukus apmokėjimo, užsakymas anuliuojamas.

Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystės sistemą. Už pirkinių krepšelį galite sumokėti naudodamiesi šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis „Swedbank“, SEB, Luminor (DNB, „Nordea“) Pasirinkę vieną iš išvardytų bankų, būsite nukreipti į jo elektroninę sistemą, kur galėsite prisijungti. Prisijungę gausite automatiškai suformuotą ruošinį užsakymui apmokėti, kurį beliks tik patvirtinti. Užsakymo vykdymas prasideda iš karto po apmokėjimo užbaigimo.

Juridiniai asmenys (įmonės) gali suformuoti savo užsakymą ir atsiųsti jį mums el. paštu, po ko gaus išankstinę sąskaitą apmokėjimui. Apmokėjus ją toliau bus vykdomas užsakymas pagal aptartas salygas.

Prekių pristatymas vykdomas per Omniva kurjerių tarnybą į pasirinktą paštomatą Siuntiniai virš 30 kg pristatomi kurjerio.

Prekių pristatymas paprastai užtrunka 3-4 darbo dienas. Omniva paštomatu užsisakyti galima tik tas prekes, kurios atitinka dydžio (39 x 38 x 64 cm) bei svorio (iki 30 kg) apribojimus.

Visi užsakymai į Omniva paštomatus Lietuvos teritorijoje pristatomi nemokamai. Užsakymams kurie pristatomi per Omniva kurjerį ar kitas siuntų tarnybas taikomi papildomi mokesčiai.